رهگیری سفارش

کد امنیتی

تولید کننده‌ها

شرایط و قوانین استفاده

قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه‏‌های انتخاب مفید منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه است. هرگونه به روز رسانی احتمالی قوانین مندرج در ذیل، در همین صفحه منتشر می شود و استفاده از سایت به معنی پذیرش آخرین نسخه‌ی قوانین موجود می باشد.

ما به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده میکنند احترام گذاشته و از آن محافظت میکنیم.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

 روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
ثبت سفارش در انتخاب مفید در تمامی ساعات شبانه‌روز و هفت روز هفته امکان‌پذیر می‌باشد.

در حال حاضر تحویل سفارش مشتریان در تمام روزهای هفته از ساعت 8 صبح تا ۱۰ شب صورت می‌پذیرد. 

شرایط مرجوع کردن کالاها

 با توجه به این‌که کالاهای عرضه شده در انتخاب مفید  شامل مواد غذایی و کالاهای فاسد شدنی و مواد آرایشی بهداشتی می‌باشد، امکان مرجوع نمودن کالاها به هیچ عنوان وجود ندارد، به‌جز مواردی که در ذیل شرح داده می‌شود :

 در صورت انصراف مشتری از خرید، باید هر چه سریع ‏تر و پیش از ارسال کالا انصراف خود را به واحد خدمات مشتریان انتخاب مفید  از طریق شماره تلفن 22013187 اطلاع دهد. در این حالت امکان لغو و یا تغییر سفارش وجود دارد.

 اگر مشخصات کالای دریافت شده با سفارش ثبت شده مغایرت داشته باشد.

 در صورتی که مغایرت از روی بسته کالا قابل تشخیص باشد باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد

در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط  انتخاب مفید دریافت نشود، امکان سرویس دهی وجود ندارد و کالا خارج از شرایط تعویض محسوب می شود.

در هنگام مرجوع کردن کالا ، ارائه فاکتور خرید الزامیست.